Wyposażenie boisk do piłki nożnej

Słupek boiskowy z chorągiewką uchylny

OPIS TECHNICZNY

Chorągiewka narożna z poliwęglanu, uchylna ze szpilką, wysokość 150 cm. W skład boiskowego słupka uchylnego wchodzą: laska z tworzywa sztucznego oraz chorągiewka w kolorach wg życzeń klienta. Mocowanie uchylne wykonane z metalu.

Informacje:

  1. Numer katalogowy: 12-16

Chorągiewka narożna mocowana w tulejce, uchylna, fi 50mm

OPIS TECHNICZNY

Profesjonalna, uchylna chorągiewka narożna wyprodukowana z materiałów zapobiegających kontuzjom, według parametrów wymaganych przepisami FIFA. Słupek o średnicy 50mm, dostępny w kolorze białym lub żółtym. W komplecie plastikowa tulejka oraz flaga.

Informacje:

  1. Numer katalogowy: 12-16-3

Chorągiewka narożna mocowana w tulejce, uchylna, fi 30mm

OPIS TECHNICZNY

Profesjonalna, uchylna chorągiewka narożna wyprodukowana z materiałów zapobiegających kontuzjom, według parametrów wymaganych przepisami FIFA. Słupek o średnicy 30mm, dostępny w kolorze białym lub żółtym. W komplecie plastikowa tulejka, flaga oraz klips do flagi.

Informacje:

  1. Numer katalogowy: 12-16-4

Mur treningowy stały do piłki nożnej (5 postaci)

OPIS TECHNICZNY

Mur treningowy do piłki nożnej składający się z 5 postaci o regulowanej wysokości, stały. Najczęściej jest wykorzystywany przez małe kluby sportowe i sekcje młodzieżowe, ale również przez profesjonalne zespoły. Bardzo uniwersalne narzędzie treningowe, może być stosowany również do szkolenia dryblingu.

Informacje:

  1. Numer katalogowy: 9-32-4

Mur treningowy uchylny do piłki nożnej (5 postaci)

OPIS TECHNICZNY

Mur treningowy do piłki nożnej składający się z 5 postaci, uchylny. Sylwetki przymocowane do podstawy z 2 szpilkami do wbicia do podłoża. Wyposażone w mechaniczny system uginania w dolnej części. Po każdym uderzeniu sylwetki wracają do pozycji wyjściowej. Bardzo uniwersalne narzędzie treningowe, może być stosowane również do szkolenia dryblingu.

Informacje:

  1. Numer katalogowy: 9-32-3

Wózek do muru treningowego

OPIS TECHNICZNY

Kompletny wózek do uchylnego muru treningowego. Pozwala na wykorzystanie muru na syntetycznych lub na bardzo twardych nawierzchniach, gdzie nie ma możliwości wbicia sylwetek do ziemi. Dzięki 4 kółkom oraz uchwytowi mur może być przemieszczany praktycznie bez wysiłku.

Informacje:

  1. Numer katalogowy: 9-32-2

Wózek do kredowania linii

OPIS TECHNICZNY

Metalowy wózek do kredowania. Wózek w kolorze granatowym, wyposażony jest w trzy kółka o szerokiej bieżni ułatwiającej jego prowadzenie na murawie boiska. Wózek służy do wyznaczania linii boiskowych. Posiada regulację szerokości linii (5 lub 10 cm). Przystosowany do stosowania kredy i wapna.
Wymiary:
- wysokość: 90cm
- długość: 120 cm
- szerokość: 65 cm

Informacje:

  1. Numer katalogowy: 9-30

Wózek ciśnieniowy do malowania linii emulsją

OPIS TECHNICZNY

Profesjonalny wózek do malowania linii farbą emulsyjną, o pojemności zbiornika 12l. Zbiornik wyposażony jest w pompkę z tworzywa sztucznego. Maksymalne możliwe do uzyskania w zbiorniku ciśnienie dochodzi do 3 barów. Szerokość malowania nie posiada regulacji i jest sztywno ustawiona na 10cm. Proces malowania możliwy jest dzięki ręcznej dźwigni zamocowanej po prawej stronie kierownicy. Duże koła znacznie ułatwiają poruszanie się po podłożu. Stabilna i solidna konstrukcja umożliwia komfortowe przemieszczanie się.

Informacje:

  1. Numer katalogowy: 9-31

 

SZYBKI KONTAKT

Adres: ul. Wrocławska 30, 
63-400 Ostrów Wielkopolski, Polska

tel. (+48) 601 260 130 (POLSKI / POLNISCH / POLISH)
tel. (+48) 609 330 630 (DEUTSCH & ENGLISCH / ENGLISH & GERMAN)

e-mail: biuro@stempel-sport.pl

F.H. STEMPEL

Oferujemy profesjonalny montaż sprzętu sportowego w halach i na boiskach sportowych.

Dostarczany przez nas sprzęt sportowy i meble szkolne posiadają wymagane certyfikaty.

Copyright © 2019 Firma Handlowa STEMPEL. All Rights Reserved.

Search