Przyrządy gimnastyczne

Kozioł gimnastyczny z regulacją wysokości, pokrycie skóra naturalna

OPIS TECHNICZNY

Korpus kozła wykonany jest z drewna klejonego pokrytego otuliną elastyczną i skórą naturalną. Podstawa urządzenia wykonana z cynkowanych profili stalowych, malowanych proszkowo. Nogi podstawy zaopatrzone są w antypoślizgowe, niebrudzące stopki wykonane z tworzywa. Dwie nogi posiadają kółka ułatwiające przemieszczanie. Kozioł posiada regulację wysokości od 90 do 130 cm, skokowo co 5 cm. Certyfikat na zgodność z normami.

Informacje:

 1. Numer katalogowy: 5-36-1

Kozioł gimnastyczny z regulacją wysokości, pokrycie syntetyczne

OPIS TECHNICZNY

Korpus kozła wykonany jest z drewna klejonego pokrytego otuliną elastyczną i skórą syntetyczną. Podstawa urządzenia wykonana z cynkowanych profili stalowych, malowanych proszkowo. Nogi podstawy zaopatrzone są w antypoślizgowe, niebrudzące stopki wykonane z tworzywa. Dwie nogi posiadają kółka ułatwiające przemieszczanie. Kozioł posiada regulację wysokości od 90 do 130 cm, skokowo co 5 cm. Certyfikat na zgodność z normami.

Informacje:

 1. Numer katalogowy: 5-36

Koń gimnastyczny z regulacją wysokości w zakresie 110-170 cm, bez łęków, pokrycie skaj

OPIS TECHNICZNY

Korpus konia wykonany jest z drewna klejonego pokrytego otuliną elastyczną i skórą syntetyczną. Podstawa wykonana jest z profili stalowych malowanych proszkowo i cynkowanych. Urządzenie posiada możliwość regulacji wysokości w zakresie od 110 do 170 cm skokowo co 5 cm. Jedna z podstaw posiada kółka ułatwiające przemieszczanie konia.

Informacje:

 1. Numer katalogowy: 5-42

Koń gimnastyczny z regulacja wysokości w zakresie 110-170 cm, z łękami, pokrycie skaj

OPIS TECHNICZNY

Korpus konia wykonany jest z drewna klejonego pokrytego otuliną elastyczną i skórą syntetyczną. Podstawa wykonana jest z profili stalowych malowanych proszkowo i cynkowanych. Urządzenie posiada możliwość regulacji wysokości w zakresie od 110 do 170 cm skokowo co 5 cm. Łęki wykonane ze sklejki równoległowarstwowej oraz wysokowytrzymałościowego laminatu. Jedna z podstaw posiada kółka ułatwiające przemieszczanie konia.

Informacje:

 1. Numer katalogowy: 5-43

Koń gimnastyczny z regulacją wysokości w zakresie 110-170cm, z łękami, pokrycie skóra naturalna

OPIS TECHNICZNY

Koń gimnastyczny z regulacją wysokości w zakresie 110-170cm, z łękami, pokrycie skóra naturalna. Podstawa wykonana jest z profili stalowych malowanych proszkowo i cynkowanych. Urządzenie posiada możliwość regulacji wysokości w zakresie od 110 do 170 cm skokowo co 5 cm. Łęki wykonane ze sklejki równoległowarstwowej oraz wysokowytrzymałościowego laminatu. Jedna z podstaw posiada kółka ułatwiające przemieszczanie konia. Certyfikat na zgodność z normami.

Informacje:

 1. Numer katalogowy: 5-43-2

Równoważnia gimnastyczna, długość 3 m

OPIS TECHNICZNY

Równoważnia gimnastyczna treningowa długości 3 m, niska. Belka równoważni wykonana jest z drewna iglastego klejonego. Powierzchnia belki równoważni pokryta jest materiałem antypoślizgowym. Belka umocowana jest na dwóch drewnianych podstawach. Certyfikat na zgodność z normami.

Informacje:

 1. Numer katalogowy: 5-25

Równoważnia gimnastyczna, długość 5 m

OPIS TECHNICZNY

Równoważnia gimnastyczna długości 5 m - wyczynowa. Belka równoważni wykonana jest z drewna iglastego klejonego pokrytego materiałem antypoślizgowym. Podstawa urządzenia metalowa z możliwością regulacji wysokości w zakresie od 80 do 120 cm. W komplecie z równoważnią dwa wózki służące do łatwego przemieszczania równoważni. Certyfikat na zgodność z normami.

Informacje:

 1. Numer katalogowy: 5-28

Poręcze gimnastyczne asymetryczne damskie

OPIS TECHNICZNY

Poręcze gimnastyczne asymetryczne damskie.

Informacje:

 1. Numer katalogowy: 5-60

Poręcze gimnastyczne symetryczne męskie

OPIS TECHNICZNY

Poręcze gimnastyczne symetryczne męskie.

Informacje:

 1. Numer katalogowy: 5-61

Poręcze gimnastyczne - ERHARD SPORT

OPIS TECHNICZNY

Ciężka spawana konstrukcja stalowa. Wymiary ramy głównej: 250 x 165 cm. Podstawy wyposażone w niebrudzące gumowe podkładki. 4 wbudowane kółka i podwójne blokady. Regulacja wysokości od 120 do 185cm w odstępach co 5cm. Regulacja szerokości poręczy od 39 do 59cm. Poręcze o długości 350cm, wykonane z wysokiej jakości drewna. Precyzyjna regulacja wysokości, łatwa w obsłudze nawet dla jednej osoby.

Informacje:

 1. Numer katalogowy: 5-62

Odskocznia gimnastyczna turniejowa

OPIS TECHNICZNY

Odskocznia gimnastyczna przeznaczona jest do treningu lub zawodów turniejowych dla juniorów. Wykonana ze specjalnie profilowanej sklejki liściastej, pokryta wykładziną dywanopodobną na gąbczastym podkładzie. Wyposażona w amortyzator z mikrogumy zwiększający elastyczność. Wysokość czoła odskoczni - 21 cm. Certyfikat na zgodność z normami.

Informacje:

 1. Numer katalogowy: 5-22

Odskocznia gimnastyczna treningowa

OPIS TECHNICZNY

Odskocznia gimnastyczna standard, drewniana o wysokości czoła równej 12 cm, pokryta wykładziną dywanopodobną. Wymiary: szerokość 60 cm, długość 120 cm.

Informacje:

 1. Numer katalogowy: 5-21

Odskocznia gimnastyczna profesjonalna

OPIS TECHNICZNY

Odskocznia gimnastyczna wyczynowa wykonana jest ze specjalnie profilowanej sklejki liściastej, pokryta wykładziną dywanopodobną na gąbczastym podkładzie. Odskocznia wyposażona dodatkowo w dwie stalowe sprężyny stożkowe zwiększające szybkość i energię wybicia. Stosowane wymiennie sprężyny o różnej charakterystyce umożliwiają dopasowanie sprężystości odskoczni do indywidualnych cech zawodnika. Wysokość czoła odskoczni - 21,5 cm. Certyfikat na zgodność z normami.

Informacje:

 1. Numer katalogowy: 5-22-1

Skrzynia gimnastyczna - 1 częściowa, pokrycie syntetyczne

OPIS TECHNICZNY

Skrzynia gimnastyczna 1-częściowa, pokrycie syntetyczne. Certyfikat na zgodność z normami.

Informacje:

 1. Numer katalogowy: 5-59-1

Skrzynia gimnastyczna 5-częściowa z wózkiem, pokrycie syntetyczne

OPIS TECHNICZNY

Skrzynia gimnastyczna składa się z 5 drewnianych segmentów. Górny segment pokryty jest skórą syntetyczną. Urządzenie posiada wózek, umożliwiający i ułatwiający przemieszczanie. Skrzynia gimnastyczne przeznaczona jest do wykonywania ćwiczeń ogólnorozwojowych. Skrzynia w kształcie trapezu. Certyfikat na zgodność z normami.

Informacje:

 1. Numer katalogowy: 5-23

Skrzynia gimnastyczna 5-częściowa z wózkiem, pokrycie skóra naturalna

OPIS TECHNICZNY

Skrzynia gimnastyczna składa się z 5 drewnianych segmentów. Górny segment pokryty jest skórą naturalną. Urządzenie posiada wózek, umożliwiający i ułatwiający przemieszczanie. Skrzynia gimnastyczna przeznaczona jest do wykonywania ćwiczeń ogólnorozwojowych. Skrzynia w kształcie trapezu. Certyfikat na zgodność z normami.

Informacje:

 1. Numer katalogowy: 5-58

SZYBKI KONTAKT

Adres: ul. Wrocławska 30, 
63-400 Ostrów Wielkopolski, Polska

tel. (+48) 601 260 130 (POLSKI / POLNISCH / POLISH)
tel. (+48) 609 330 630 (DEUTSCH & ENGLISCH / ENGLISH & GERMAN)

e-mail: biuro@stempel-sport.pl

F.H. STEMPEL

Oferujemy profesjonalny montaż sprzętu sportowego w halach i na boiskach sportowych.

Dostarczany przez nas sprzęt sportowy i meble szkolne posiadają wymagane certyfikaty.

Copyright © 2019 Firma Handlowa STEMPEL. All Rights Reserved.

Search