Siatkówka

Słupki do siatkówki

 

Słupki do siatkówki aluminiowe profesjonalne wielofunkcyjne z naciągiem wewnętrznym

OPIS TECHNICZNY

Profesjonalne słupki aluminiowe wykonane ze specjalnego profilu aluminiowego 70 x 120 mm o konstrukcji zapewniającej wysoką sztywność na zginanie. Urządzenie naciągowe w całości znajduje się wewnątrz profilu aluminiowego. Konstrukcja słupków umożliwia ustawienie siatki na dowolnej wysokości w przedziale 106 - 250 cm, co pozwala na zastosowanie ich do gry w tenisa i badmintona. W słupkach zastosowane zostały nowatorskie rozwiązania mechanizmu naciągowego. Regulacja wysokości siatki jest bardzo wygodna, przesuwanie naciągu i blokowanie położenia dokonywane jest wspólnym wygodnym uchwytem. Blokowanie wysokości naciągu (siatki) dokonywane jest poprzez zacisk mimośrodowy z wkładką teflonową. Składana korbka naciągowa została zintegrowana z słupkiem, po naprężeniu siatki jest prostowana i chowana wewnątrz profilu.

Informacje:

  1. Numer katalogowy: 2-30

 

Słupki do siatkówki aluminiowe turniejowe

OPIS TECHNICZNY

Słupki aluminiowe wykonane ze specjalnego profilu aluminiowego, mocowane w tulejach osadzonych w podłożu boiska. Nie wymagają odciągów od podłoża. Śruba naciągu siatki osłonięta profilem aluminiowym. W skład kompletu słupków wchodzą:
* urządzenie naciągowe, zewnętrzne z zastosowaniem osłoniętej śruby trapezowej i haka zaczepowego,
* haki zaczepowe zamocowane na przeciwległym słupku (przesuwne).
Powyższe rozwiązanie daje możliwość zawieszania siatki na dowolnej wysokości i pod dowolnym kątem (uniwersalne wykorzystanie zestawu siatkówka, tenis, badminton). Zestaw przeznaczony jest na boisko główne w salach sportowych o szer. powyżej 12 m. oraz na boiska treningowe na salach o długości powyżej 24 m. Można również stosować na boiskach zewnętrznych.

Informacje:

  1. Numer katalogowy: 2-101
  2. Jednostka miary: para

Słupki do siatkówki stalowe cynkowane ogniowo

OPIS TECHNICZNY

Słupki stalowe wykonane ze specjalnego kwadratowego profilu stalowego 80 x 80 mm, mocowane w tulejach osadzonych w podłożu. Nie wymagają odciągów od podłoża. Śruba naciągu siatki osłonięta profilem aluminiowym. W skład kompletów słupków wchodzą:
* urządzenie naciągowe, zewnętrzne z zastosowaniem osłoniętej śruby trapezowej i haka zaczepowego,
* haki zaczepowe zamocowane na przeciwległym słupku (przesuwne).
Powyższe rozwiązanie daje możliwość zawieszania siatki na dowolnej wysokości i pod dowolnym kątem (uniwersalne wykorzystanie zestawu siatkówka, tenis, badminton). Zestaw przeznaczony jest do zastosowania na boiskach zewnętrznych. Całość konstrukcji słupków jest cynkowana ogniowo, co zapewnia odporność korozyjną.

Informacje:

  1. Numer katalogowy: 2-104
  2. Jednostka miary: para

Słupek do siatkówki aluminiowy profesjonalny środkowy z naciągiem wewnętrznym

OPIS TECHNICZNY

Słupek do siatkówki aluminiowe profesjonalny środkowy z naciągiem wewnętrznym blokowanym mimośrodowo, płynna regulacja wysokości siatki (możliwość gry w tenisa), profil aluminiowy 75 x 120 mm, korbka składana, chowana w słupku.

Informacje:

  1. Numer katalogowy: 2-05

 

Słupki do siatkówki przestawne

OPIS TECHNICZNY

Słupki do siatkówki stalowe, cynkowane lub malowane, wolnostojące z przeciwwagą, profil kwadratowy 80 x 80 mm, wielofunkcyjne z płynną regulacją wysokości, naciąg typu SLIM, zdejmowane obciążenie walizkowe 180kg (6 x 30 kg) na każdy słupek, kółka jezdne do transportu.

Informacje:

  1. Numer katalogowy: 2-32
  2. Jednostka miary : para

 

Zestaw stalowych szyn ściennych wraz z mechanizmem naciągowym

OPIS TECHNICZNY

Zestaw stalowych szyn ściennych wraz z mechanizmem naciągowym, wielofunkcyjnych z płynną regulacją wysokości, naciąg typu SLIM. Szyny ścienne posiadają certyfikat na zgodność z normami COBRABID BBC Biuro Badań i Certyfikacji w Warszawie.

Informacje:

  1. Numer katalogowy: 2-103
  2. Jednostka miary: para

Montaże:

Montaż szyn ściennych do siatkówki (para): 600,00zł (netto); 738,00zł (brutto)

SZYBKI KONTAKT

Adres: ul. Wrocławska 30, 
63-400 Ostrów Wielkopolski, Polska

tel. (+48) 601 260 130 (POLSKI / POLNISCH / POLISH)
tel. (+48) 609 330 630 (DEUTSCH & ENGLISCH / ENGLISH & GERMAN)

e-mail: biuro@stempel-sport.pl

F.H. STEMPEL

Oferujemy profesjonalny montaż sprzętu sportowego w halach i na boiskach sportowych.

Dostarczany przez nas sprzęt sportowy i meble szkolne posiadają wymagane certyfikaty.

Copyright © 2019 Firma Handlowa STEMPEL. All Rights Reserved.

Search